6. kolo divize: Hořovicko si po dlouhé době zastřílelo

HOŘOVICKO - JINDŘICHŮV HRADEC 5:1 (2:1)

3. M. Anýž , 13. J. Kuchař , 55. F. Grujoski , 62. M. Kopáč , 86. O. Bělohlávek - 40. J. Chalupský

Chalupský vsítil kontaktní branku

Hned 3. minuta zápasu nabídla úvodní gól. Klimeš nabil na vápno Anýžovi a brankář na jeho střelu k tyči nedosáhl - 1:0. Laciný gól dostal Hejníček ve 13. minutě, kdy slabou střelu za vápnem z kopačky Kuchaře chtěl vyrážet nohama, ale míč nepochopitelně minul a ten skončil za čárou - 2:0. Na druhé straně musel zasahovat Bébr. Nejdříve po protiútoku Tomana a poté po střele Janáka z hranice šestnáctky. Ve 34. minutě centr Klimeše odvrátil bránící hráč, následně to nůžkami zkoušel Dolejš, ale jeho pěkný pokus mířil vedle tyče. Ve 39. min. přizvedl obránce centr na zadní tyč a Bébr jej musel vyškrábnout na roh. Z něj se odražený míč dostal ve vápně k Chalupskému, který jej procedil do sítě - 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin.

Hořovicko si zápas pohlídalo

Byť byl Jindřichův Hradec o poločas blízko vyrovnání, ve druhém poločase se rychle vzdalovalo. V 55. minutě obdržel na malé vápno centr nabíhající Grujoski a o břevno uklidil míč do sítě - 3:1. Krátce po hodině hry se vedení domácích navýšilo. Jednoduchý průchod hostující defenzivou zakončil přesně Kopáč - 4:1. Čas plynul a zákrok si připsal také Bébr v ojedinělé šanci soupeře. Poslední slovo měl v 88. minutě Běloušek, který dostal nabídku před prázdnou branku a neodmítl - 5:1.

Ohlasy k zápasu

FK Hořovicko

Jan Bežó, sekretář: "Brzký gól ovlivnil zápas. Naším hráčům přinesl klid na kopačky a celkově jsme hráli dobře. Soupeř sázel na protiútoky, my jsme hru kontrolovali a přidávali jsme další góly. Dobré je, že se prosadili mladí hráči."

FK Hořovicko
M. Bébr [-] - J. Machurka [-] , M. Anýž [-] (60. V. Zítek [-] ) , P. Novotný [-] , D. Kubec [-] (46. M. Šum [-] ) , M. Kopáč [-] , J. Mach [-] (70. O. Bělohlávek [-] ) , J. Kuchař [-] , D. Klimeš [-] , M. Dolejš [-] (46. F. Grujoski [-] ) , T. Šmíd [-]

ŽK: 5. M. Dolejš , 48. M. Šum . Hráči zápasu: M. Kopáč , M. Anýž .

Počet diváků: 130. Rozhodčí: Kastl Jan - CUPL Zbyněk, ŠPINDLEROVÁ Zuzana.