5. kolo divize: Rezervě Táborska nepomohli ani hráči z A-týmu

HOŘOVICKO - TÁBORSKO B 2:1 (1:0)

42. J. Mach , 86. M. Anýž - 90. J. Peterka

Gól do šatny

První poločas patřil hostujícímu celku co se držení a herní převahy týče. Horší už bylo, že to nevedlo do žádné šance. Rezerva Táborska se ne a ne dostat do zakončení, Hořovicko si na svou chvilku počkalo až na konec poločasu a dočkalo se. Ve 42. minutě chybovali hosté na straně, domácí jim sebrali míč a dostali ho do vápna na Macha. Mladý dorostenec si věděl rady a poslal svůj tým do vedení - 1:0.

Branky padaly až ke konci

Hořovicko se příliš do šancí nedostávalo a Táborsko hru zlepšilo. Dostávalo se také do šancí, po rohu Berežíka mířil Vozihnoj nad. Po závarech mohl udeřit Vandas nebo Bryanta, ale nestalo se tak.Poslední čtvrt hodinu si hosté vytvořili tlak, ale po vlastní chybě dovolili skórovat soupeři. Opět ztráta na kraji hřiště a za Hořovicko se prosadil po akci na pár doteků Anýž - 2:0. Ze závěrečného tlaku vsítili hosté alespoň jednu branku, když se po centru nejlépe zorientoval ve skrumáži Peterka a doklepl míč do sítě - 2:1.

Ohlasy k zápasu

FK Hořovicko

Jan Bežó, sekretář: "Podali jsme disciplinovaný a organizovaný výkon. Zajímavostí je, že o góly se postarali dva dorostenci Mach a Anýž, který se vrátil z Příbrami. Výhry si ceníme, soupeř měl dobrou sestavu. Tyto tři body budeme chtít potvrdit v příštím zápase s Jindřichovým Hradcem."

FC MAS Táborsko B

Petr Kolář, vedoucí týmu: "Začátek zápasu jsme byli na půli soupeře, ale nevytvořili jsme si šanci. Měli jsme častěji míč na svých kopačkách, ale k ničemu to nevedlo. Druhý poločas jsme měli dobrý, soupeř se dostával do šancí sporadicky. Tlak jsme si vytvořili až posledních patnáct minut, ale dokázali jsme jen v závěru snížit. V sestavě jsme měli sedm nebo osm kluků z áčka, ale zápas nám celkově nesedl."

FK Hořovicko
M. Bébr [-] - O. Bělohlávek [-] (54. M. Anýž [-] ) , F. Grujoski [-] (73. M. Šum [-] ) , T. Šmíd [-] , M. Kopáč [-] , J. Mach [-] (90. V. Mencl [-] ) , J. Kuchař [-] , D. Klimeš [-] , M. Dolejš [-] , J. Machurka [-] , D. Kubec [-] (66. V. Zítek [-] )

ŽK: 40. D. Klimeš , 90. M. Dolejš . Hráči zápasu: M. Bébr , M. Kopáč , D. Klimeš - D. Březina .

Počet diváků: 165. Rozhodčí: HLAVÁČEK Erik - STARÝ Dominik, MAIELLO Francesco

zdroj: fotbalunas.cz