3. kolo divize: Zápas Hořovicka s Klatovy rozhodla jediná branka

HOŘOVICKO - KLATOVY 0:1 (0:0)

63. L. Krásný

První poločas branku nenabídl

Kdo čekal v prvním poločase branky, ten se nedočkal. Hořovicko mělo dvě slibné příležitosti, které nevyužilo. Novotný se řítil sám na Rojíka, ale ten ho vychytal. Ve druhé šanci po brejkové situaci pálil Zítek, ale jen do náruče gólmana. Klatovy hrozily ze standardních situací, kdy se jednou musel vytasit s dobrým zákrokem Bébr nebo hosté doplatili na nepřesné zakončení. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu.

Krásný jediným gólem rozhodl

Druhá polovina byla obdobná jako ta první. Oba týmy se snažily něco udělat, ale srážely je občasné nepřesnosti. V 63. min. číhal na zadní tyči na přetažený centr Krásný a hlavou mířil přes Bébra k tyči - 0:1. Hořovicko si vytvořilo pouze standardní situace, ze kterých ale nic nevytěžilo. I tak se do svého soupeře domácí tlačili, ten ale vsadil na defenzivu a vyrovnání nedopustil.

Ohlasy k zápasu

FK Hořovicko

Jan Bežó, sekretář: "V prvním poločase jsme měli dvě vyložené šance, ale neproměnili jsme. Soupeř hrozil ze standardních situací, ale také neskóroval. Druhá půle nabídla stejný obraz hry jako ta první. Bohužel jsme dostali branku a následně se tlačili do soupeře, který už jen bránil. Když neproměníme šance, nemůžeme chtít vyhrát."

FK Hořovicko
M. Bébr [-] - V. Zítek [-] (69. F. Grujoski [-] ) , P. Novotný [-] , P. Berger [-] , M. Kopáč [-] , J. Mach [-] (77. V. Machaladze [-] ) , J. Kuchař [-] , D. Klimeš [-] , M. Dolejš [-] , J. Machurka [-] , D. Kubec [-] (63. O. Bělohlávek [-] )

ŽK: 69. M. Kopáč , 77. J. Machurka , 77. P. Novotný , 82. M. Dolejš - 30. M. Janda , 56. K. Krejčí . Počet diváků: 140. Rozhodčí: Šmat David [5.0] - TVRDÍK Ivan, MELNIČUK Vladimír.

Zdroj: fotbalunas.cz