12.05.2018 – SK Klatovy 1898 - FK Hořovicko U19 0:3 poločas 0:2

Na stadion do Klatov jsme odjížděli s vědomím, že musíme soupeři vrátit porážku z domácího prostředí, kdy si soupeř odvezl tři body po výsledku 0:1. Tato skutečnost, příznivé počasí a velmi dobře připravený terén dostatečně motivoval naše hráče k dobré kombinační hře, kterou hlavně v první části hry předváděli. Úvodní krátký tlak domácích jsme poměrně rychle eliminovali a převzali otěže utkání. První změna skóre přišla už ve 13.min., kdy Smetana razantní střelou z přímého kopu prověřil brankáře domácích, kterému míč vypadl z rukavic a důrazný Koten V. už neměl se zakončením potíže 0:1. Kluci následně kontrolovali hru, dobře jsme kombinovali a do poločasové přestávky se nám podařilo brankový rozdíl ještě navýšit. Rohový kop jsme nerozehráli podle představ, ale domácí se ho snažili odvrátit odkopem mimo pokutového území. Na padající míč si tak naběhl Frydrych a bez přípravy vymetl pavučinky v brance domácích, 29.min. 0:2. Po přestávce zlepšili domácí pohyb, poměrně úspěšně napadali naši rozehrávku a sportovně musím uznat,že měli i více ze hry. Ani zlepšená hra však neznamenala pro domácí úspěch v podobě úpravy skóre, to se opět měnilo v 76.min. kdy se prosadil v pokutovém území Dráb 0:3. Za předvedenou hru v tomto utkání naše hráče pochválil i rozhodčí Cihlář, který celé utkání řídil velmi dobře.

Branky: Koten V., Frydrych a Dráb 1x

Sestava: Štěpánek – brankář, Koten V. (58.min. Dráb), Jančí,Hlídek „C“ (Žalud), Ségl, Krásl, Štajner, Šíma, Baštař (55.min. Vokáč), Smetana a Frydrych.