Starší dorostenci získali pouze dva body z posledních tří zápasů

28.04.2018 – TJ Tatran Sedlčany - FK Hořovicko U19 3:0poločas 1:0

Naši poměrně rozsáhlou absenci hráčů se nám nepodařilo pro utkání v Sedlčanech plnohodnotně nahradit a nejvíce se naše improvizace projevila v obraně. Tu od počátku zaměstnával domácí Nováček, který svým pohybem provětrával zejména naši pravou stranu. Míč z branky nejprve vyndaval domácí brankář, ale ta našemu týmu uznána nebyla. Do vedení tak šli ve 20.min. domácí, kdy zmíněný hráč prokázal kvalitu v zakončení a z plného běhu skóroval na vzdálenější tyč 1:0.Nám se přesnější zakončení nedařilo a těsné vedení domácích tak vydrželo až do poločasu. Během přestávky náš tým musel udělat další, zraněním vynucený, zásah do obrany a ta si s agresivní hrou domácích nedokázala poradit. V naší hře byla spousta chyb, prohraných soubojů, a když už se nám kombinace ve středu hřiště dařila, hrozili domácí rychlými kontry. Řešení těchto situací má, na rozdíl od našich hráčů, domácí kanonýr zvládnuté a po dalších dvou brankách zkompletoval hattrick 3:0, který byl také konečným výsledkem.

Sestava: Štěpánek – brankář, Garanič, Koten V. (60.min. Kuška),Vokáč, Šíma, Jančí (75.min. Vyšín), Frydrych, Štajner (46.min. Koten M.), Ségl,Dráb a Hegedüs.

25.04.2018 – FK Hořovicko U19 – FC Rokycany 2:5poločas 1:3

Dohrávka utkání, které jsme v březnu pro nepřízeň počasí neodehráli, se našemu týmu moc nepodařila. Po individuálních chybách jsme odcházeli do šaten za nepříznivého stavu 1:3, kdy za náš tým vyrovnával na 1:1 ve 22.min. Ségl, ale díky dalším dvěma inkasovaným brankám odcházeli hráči do šaten velmi frustrovaní. Vstup do druhé části hry byl lepší, ve 49.min. proměnil Frydrych pokutový kop 2:3, ale na místo zvýšení tlaku jsme opět inkasovali a utkání opravdu nezvládli.

Branky: Ségl a Frydrych 1x

Sestava: Koten M. – brankář, Krásl „C“, Vokáč, Koten V. (70.min.Dráb), Šíma, Baštař (16.min. Štajner), Jančí (80.min. Garanič), Frydrych, Smetana,Ségl a Hegedüs.

21.04.2018 – FK Hořovicko U19 - TJ Jiskra Třeboň 2:2poločas 0:1, PK 4:3

Tak zvaný anglický týden zahájil náš dorost proti soupeři z Třeboně. Hosté potrestali naši nedůslednost v obraně hned při první příležitosti a v 18.min. šli dovedení 0:1. Herní převaha byla na naší straně, ale o vyrovnání se postaral až střídající Ségl, který nejprve v 58.min. vyrovnal 1:1 a v 72.min.dokonce dostal náš tým do vedení 2:1. Když už se náš tým viděl v kabině se třemi body, přišla ledová sprcha v podobě vyrovnávací branky, 86.min. 2:2. Na pokutové kopy jsme byli opět úspěšnější a to zejména zásluhou Jindry Štěpánka v brance.

Branky: Ségl 2x

Sestava: Štěpánek – brankář „C“, Krásl, Vokáč, Koten M.(50.min. Ségl), Šíma, Baštař, Jančí (62.min. Koten V.), Frydrych, Smetana,Štajner a Hegedüs.