FK Hořovicko
FK Hořovicko vs SK Jankov

Měli jim co vracet. Hořovičtí doma přivítali SK Jankov, kde na podzim, podlehli gólem v poslední minutě. V tabulce z posledních 5-ti zápasů je Hořovicko na první místě a tak forma hovořila jasně pro domácí. Téměř 200 diváků si našlo cestu na stadion a očekávali dobrý fotbal.

První poločas potvrzoval statistiky. Převaha domácích, avšak bez výrazné příležitosti. Ve 20´ se k vápnu probojoval Mojdl a Borkovec, druhý jmenovaný si navedl míč stříleným centrem hledal spoluhráče ve vápně. Míč se dostal až na zadní tyč, kde překvapil Doležala a ten nedokázal zareagovat. 35´ a standartní situace, Doležalem trefil branku, vůbec však neviděsil brankáře Pavelce. Hosté neměli nic. Výborně pracující Machurka a do formy se po zranění dostávající Kaufman, dokázali hasit včas všechny náznaky problémů.

Druhý poločas začali aktivně domácí, centr Borkovce jen těsně minul Mojdl. Střela Balvína nadělala velké problémy, ale branka z toho nebyla. v 58´ poprvé zahrozil Jankov a to dost výrazně. Mensah svůj pokus hlavou nasměroval do břevna. To Hořovicko ještě víc nabudilo. Tresný kop, z hranice velkého vápna branku ještě nepřinesl. V 61´ už vypuklo veselí naplno. Borkovec nádherně našel nehlídaného Macha a ten přetavil tréninkovou přípravu v parádní gól. 1:0. Konec utkání si domácí pohodlně pohlídali. Za zmínku stojí i výkon fanoušků hostí, kteří přijeli podpořit svůj celek. Jejich výborný výkon zpočátku, se s množstvím alkoholu a délkou pobytu na přímem slunku změnil spíše na neurvalý.